Skúsenosť s Grandoptical

Diskusia na rôzne témy
Jokker
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Streda, 29. Marca 2023, 11:45

Skúsenosť s Grandoptical

Príspevok od používateľa Jokker »

Ste spokojný s okuliarmi z Grandopticalu? Chystám si vymeniť staré rámiky po asi 7 rokoch. Vypadajú už biedne. Chceme s manželkou zbehnúť do Trenčína do nákupáku na nákup a viem že tam majú pobočku tak že by som vybral nové. Videl som že robia aj akcie, čo by prišlo tiež vhod.

Franek
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Štvrtok, 4. Marca 2021, 08:44

Re: Skúsenosť s Grandoptical

Príspevok od používateľa Franek »

Hej akcie sú slušné, teda čo som kupoval ja. Mám len jednoduché rámiky a tie som kúpil výhodne. Ono predsa len najdrahšie sú sklá, takže záleží aké dioptrie nosíš. Ale myslím že ponuku tam majú dosť dobrú tak snáď niečo vyberiete.

Misisi
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Streda, 3. Júna 2020, 08:55

Re: Skúsenosť s Grandoptical

Príspevok od používateľa Misisi »

Tiež som odtiaľ ešte neodišla naprázno. Majú rôzne rámiky a aj značky tak uričite sa niečo nájde. A aj s kvalitou mám dobrú skúsenosť.

Nines
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Utorok, 17. Mája 2022, 13:41

Re: Skúsenosť s Grandoptical

Príspevok od používateľa Nines »

Ja by som si počkala na akcie po novom roku ak máte tú možnosť. Mám z minulého roku kupované dioptrické a vyplatilo sa.

Kobisek
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Štvrtok, 14. Septembra 2023, 09:46

Re: Skúsenosť s Grandoptical

Príspevok od používateľa Kobisek »

No myslím že akcií je teraz po novom roku všade. Tiež sa snažím stále nejaké hľadať, čo mi ale príde hrozné že iné ako zľavnené si väčšinou nemôžem dovoliť. Proste taká doba.

Imary
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Streda, 17. Januára 2024, 10:31

Re: Skúsenosť s Grandoptical

Príspevok od používateľa Imary »

:roll:
Naposledy upravil/-a Imary v Utorok, 6. Februára 2024, 10:29, upravené celkom 1 krát.

Jokker
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Streda, 29. Marca 2023, 11:45

Re: Skúsenosť s Grandoptical

Príspevok od používateľa Jokker »

Tak nakoniec sme počkali po Vianociach a nakúpili. Boli sme sice pozrieť ešte pred sviatkami zo zvedavosti ale rozhodli sme sa počkať. Nakoniec sme urobili dobre, tie čo som si vyhliadol tak boli o niečo lacnejšie. A k tomu sme kúpili aj obaja slnečné okuliare, sice nejaké bez značky ale tiež boli za fajn cenu.

Imary
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Streda, 17. Januára 2024, 10:31

Re: Skúsenosť s Grandoptical

Príspevok od používateľa Imary »

Ja nosím okuliare od nich pár rokov a som spokojná.

Simona11
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Streda, 7. Februára 2024, 10:13

Re: Skúsenosť s Grandoptical

Príspevok od používateľa Simona11 »

Tak ja zatiaľ dioptrie nenosím, mám len nejaké okuliare na počítač ale to som kupovala v drogérii. No je dosť možné že sa mi časom oči pokazia, keďže neustále čumím na počitač v práci. No dúfam že ich ešte pár rokov nebudem potrebovať.

Imary
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Streda, 17. Januára 2024, 10:31

Re: Skúsenosť s Grandoptical

Príspevok od používateľa Imary »

Simona11 napísal: Streda, 7. Februára 2024, 10:15 Tak ja zatiaľ dioptrie nenosím, mám len nejaké okuliare na počítač ale to som kupovala v drogérii. No je dosť možné že sa mi časom oči pokazia, keďže neustále čumím na počitač v práci. No dúfam že ich ešte pár rokov nebudem potrebovať.
No tiež som si to myslela že ešte nejakú chvíľku ich potrebovať nebudem a stačilo mi ísť len tak na meranie zraku, že som ešte nebola a hups už mám aj okuliare. No našťastie mám len slabé dioptrie a hlavne potrebujem okuliare při šoférovaní, tam som teda oči prižmurovala ale nejak som to nebrala vážne.

Napísať odpoveď