Skúsenosť s nosením šošoviek

Diskusia na rôzne témy
Nines
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Utorok, 17. Mája 2022, 13:41

Skúsenosť s nosením šošoviek

Príspevok od používateľa Nines »

Nosíte šošovky? Zatiaľ nosím dioptrické okuliare a plánujem v blízkej budúcnosťi vyskúšať aj šošovky. Len sa bojím či mi sadnú. Máte nejakú skúsenosť s konkrétnymi značkami čo vám vyhoveli hneď od začiatku?

Franek
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Štvrtok, 4. Marca 2021, 08:44

Re: Skúsenosť s nosením šošoviek

Príspevok od používateľa Franek »

Nosím už dlho, kupujem teda online na stránke Grandopticalu a super. Používam Iwear, s nimi som najviac spokojný.

Juanko
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Piatok, 15. Januára 2021, 19:37

Re: Skúsenosť s nosením šošoviek

Príspevok od používateľa Juanko »

Ja ich beriem z netu a maximálne mi vyhovujú... je to ovela lepšie ako okuliare

Nines
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Utorok, 17. Mája 2022, 13:41

Re: Skúsenosť s nosením šošoviek

Príspevok od používateľa Nines »

Ďakujem. Tak z Grandu mám len jedny slnečné okuliare, čo som si kupovala keď som bola v Bratislave na nákupoch. Takže ich mám troška ďaľej. Ale keď vravíte online tak sa na to pozriem.

Franek
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Štvrtok, 4. Marca 2021, 08:44

Re: Skúsenosť s nosením šošoviek

Príspevok od používateľa Franek »

Nines napísal: Streda, 21. Decembra 2022, 17:26 Ďakujem. Tak z Grandu mám len jedny slnečné okuliare, čo som si kupovala keď som bola v Bratislave na nákupoch. Takže ich mám troška ďaľej. Ale keď vravíte online tak sa na to pozriem.
Určite skús, mne vždy za pár dní prídu.

Nines
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Utorok, 17. Mája 2022, 13:41

Re: Skúsenosť s nosením šošoviek

Príspevok od používateľa Nines »

Franek napísal: Utorok, 3. Januára 2023, 14:01
Nines napísal: Streda, 21. Decembra 2022, 17:26 Ďakujem. Tak z Grandu mám len jedny slnečné okuliare, čo som si kupovala keď som bola v Bratislave na nákupoch. Takže ich mám troška ďaľej. Ale keď vravíte online tak sa na to pozriem.
Určite skús, mne vždy za pár dní prídu.
Tak som objednala a rýchlo mi ich doručili. Ešte som ich teda neskúšala ale pustím sa do toho. Sú to nejaké I Wear light, ževraj pre začiatočníkov:-)

Franek
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Štvrtok, 4. Marca 2021, 08:44

Re: Skúsenosť s nosením šošoviek

Príspevok od používateľa Franek »

Tie som mal tiež a sadli mi hneď. Tak držím palce.

Bobisimo
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Decembra 2022, 10:25

Re: Skúsenosť s nosením šošoviek

Príspevok od používateľa Bobisimo »

Grandoptical má fajn výber online, tiež som už niekoľkokrát objednával a aj mi ich rýchlo doručili. Mal som už aj tie softlens pár krát ale tiež mám asi radšej Iwear. Najradšeja ale tie Go alebo oxygen. Ale myslím že s tými by si nemala mať problém, hlavne ich skúšaj pomaly a nezabudni ne ne keď pôjdeš spať:-))

Nines
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Utorok, 17. Mája 2022, 13:41

Re: Skúsenosť s nosením šošoviek

Príspevok od používateľa Nines »

Tak zatiaľ musím poklepkať že sa mi nosia dobre. Zo začiatku som ich nevedela založiť. Nejak som sa bála, predsa to nie je napríjemnejšie dávať niečo do oka, ale za pár dní tréningu mi to už išlo super. A teda som si ich skoro raz zabudla dať von na noc:-))) Takže si na to dávam od vtedy pozor. Okuliare si ešte raz za čas dávam ale musím povedať že tie šošovky sú mi príjemnejšie, takže budem asi kupovať aj tie čo sa nosia dlhšie.

Bobisimo
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Decembra 2022, 10:25

Re: Skúsenosť s nosením šošoviek

Príspevok od používateľa Bobisimo »

Tak určite, pokiaľ ti budú šošovky viac vyhovovať tak tiež by som zmenil na tie dlhodobejšie. Ja tiež nosievam tie mesačné, s okuliarmi nemám problém ale so šošovkami sa cítim proste lepšie.

Napísať odpoveď