Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Diskusia na rôzne témy
Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Micho »

No vidíš, tak ale aspoň teraz vieš že mu možeš kupovať mince k sviatkom a budú mať vždy úspech.

PetoS
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Utorok, 12. Marca 2019, 07:54

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa PetoS »

Micho napísal: Pondelok, 27. Júla 2020, 10:43 No vidíš, tak ale aspoň teraz vieš že mu možeš kupovať mince k sviatkom a budú mať vždy úspech.
No určite, už som začal hľadať aj ďaľšie čo by sa mu mohli páčiť. Ešte nakoniec sám začnem zbierať:-)))

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Micho »

PetoS napísal: Utorok, 25. Augusta 2020, 13:30
Micho napísal: Pondelok, 27. Júla 2020, 10:43 No vidíš, tak ale aspoň teraz vieš že mu možeš kupovať mince k sviatkom a budú mať vždy úspech.
No určite, už som začal hľadať aj ďaľšie čo by sa mu mohli páčiť. Ešte nakoniec sám začnem zbierať:-)))
No aj to je možné, je to dosť chytlavý koníček. Tiež som začal s pár mincami a teraz mám pocit že len kupujem. No ale je dobré mať koníčka sa vraví, tak si z toho nič nerobím:-))

Alfie
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Streda, 17. Júla 2019, 09:39

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Alfie »

Nestojí vám to teraz niekde na pošte alebo nemešká? Pozeral som tie československé bankovky, vyzerá to super. Mal by som to ako pamiatku na tie časy, to som bol ešte na základnej. Najkrajšie obdobie. 

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Micho »

Alfie napísal: Piatok, 20. Novembra 2020, 11:18 Nestojí vám to teraz niekde na pošte alebo nemešká? Pozeral som tie československé bankovky, vyzerá to super. Mal by som to ako pamiatku na tie časy, to som bol ešte na základnej. Najkrajšie obdobie. 
Nie neboj, všetko posielajú v termíne. Tiež si robím zálusk na tie bankovky:-)

Alfie
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Streda, 17. Júla 2019, 09:39

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Alfie »

Ja som si kupoval len toho Štefánika za Euro tie ostatné bankovky mám originál - z každej som si nechal jednu:-)

Valej00
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Piatok, 22. Januára 2021, 15:07

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Valej00 »

zaujímavá tema, som nevel že take niečo existuje

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Micho »

Tak tiež som sa k tomu zbieraniu ani neviem ako dostal. Pred tým by ma ani nenapadlo že sa niečomu takému budem venovať. Ale baví ma to tak som rád že mám konička.

Franek
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Štvrtok, 4. Marca 2021, 08:44

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Franek »

Veľmi zaujímavé hobby a hlavne krásne mince. Už som ich pár krát pozeral a rozmýšľam, že by som si niečo z Národnej Pokladnice objednal. Ale známy mi spomínal že mi potom bude firma posielať nejaké nevyžiadané zásielky čo by som teda nechcel. No neviem čo je na tom pravda.

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Micho »

O tomto posielaní zásielok sa už kade tade píše. Nič ti nepošlú pokiaľ to nevyplníš vo formulári. Proste si dávaj len bacha čo zaškrtneš a hotovo. Objednávam už dlšie a nič mi neposlali okrem objednaných kúskov takže asi tak.

Napísať odpoveď