Názor na vašu školu

Zoznam Vysokých škôl na Slovensku + kontakty

Názor na vašu školu

Poslaťod Blogerka » 12 Feb 2018 19:17

Ahojte všetci,
rozbieham blog o stredných a vysokých školách. Mojím záujmom je poskytnúť ľuďom väčší rozhľad o Slovenských ale i zahraničných školách. Chcela by som prostredníctvom svojho blogu sprostredkovať študentom skutočné názory ľudí študujúcich na konkrétnych školách, pretože mne samej sa to stalo a verím že aj mnohým z vás, že ste sa nevedeli rozhodnúť medzi viacerými školami a nevedeli ste ani poriadne čo očakávať, prípadne ktorá škola je kvalitnejšia. Svojím blogom by som chcela študentom uľahčiť tento ťažký životný výber, a preto by som vás chcela požiadať, o konkrétne názory na vašu strednú, prípadne vysokú školu.
Za odpovede vopred ďakujem.

Email: truthaboutmyschool@gmail.com
https://truthaboutmyschool.webnode.sk/
Blogerka

Re: Názor na vašu školu

Poslaťod admin » 17 Feb 2018 00:05

Cau Blogerka, velmi zaujimavy projekt.
Podla mna ak kupis domenu a spravis stranku na urovni tak tento projekt moze mat naozaj globalny dosah. Fakt zaujimava myslienka a blogovanim jednotlivych uzivatelov aj samorozsirovaciu tendenciu s dobrou informacnou hodnotou pre navstevnikov takejto stranky. Teda cim skor prec od webnode a spravit z toho super projekt. Drzim palce ;)

Blogerka píše:Ahojte všetci,
rozbieham blog o stredných a vysokých školách. Mojím záujmom je poskytnúť ľuďom väčší rozhľad o Slovenských ale i zahraničných školách. Chcela by som prostredníctvom svojho blogu sprostredkovať študentom skutočné názory ľudí študujúcich na konkrétnych školách, pretože mne samej sa to stalo a verím že aj mnohým z vás, že ste sa nevedeli rozhodnúť medzi viacerými školami a nevedeli ste ani poriadne čo očakávať, prípadne ktorá škola je kvalitnejšia. Svojím blogom by som chcela študentom uľahčiť tento ťažký životný výber, a preto by som vás chcela požiadať, o konkrétne názory na vašu strednú, prípadne vysokú školu.
Za odpovede vopred ďakujem.

Email: truthaboutmyschool@gmail.com
https://truthaboutmyschool.webnode.sk/
Obrázok užívateľa
admin
Site Admin

Späť na Diskusné Fórum - Vysoké školy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia