Slovakia Energy referencie

Diskusia na rôzne témy
PetoS
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Utorok, 12. Marca 2019, 07:54

Slovakia Energy referencie

Príspevok od používateľa PetoS »

Zdravím, rád by som zmenil svojho dodávateľa energií, súčastný už z hľadiska ceny nevyhovuje. V porovnávačoch som často narážal na firmu Slovakia Energy, chcel by som sa preto opýtať, či  s nimi máte niekto bližšie skúsenosti z hľadiska ich fungovania, komunikácie a odberov. vďaka

Emo
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Piatok, 5. Apríla 2019, 13:01

Re: Slovakia Energy referencie

Príspevok od používateľa Emo »

Ja ich poznám len cez našich z počutia, ale vlastnú skúsenosť s nimi nemám, viacmenej si myslím, že teraz ako sa ceny furt dvíhajú, tak zmena dodávateľa k nejakej malej úspore môže pomôcť.

Olliver
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Utorok, 26. Februára 2019, 14:01

Re: Slovakia Energy referencie

Príspevok od používateľa Olliver »

Využil som možnosti a prestúpil som ku Slovakia Energy, u predcházajúceho dodávateľa som platil o niekoľko desiatok eur naviac a keď sa do zmeny pustíte, tak si myslím, že tím prestupom aspoň dávate najavo, že Vám nie je ľahostajné koľko platíte a než je vôbec nutné platiť. Tento rok ich mám druhým rokom.

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Slovakia Energy referencie

Príspevok od používateľa Micho »

Áno my sme ku Slovakia Energy prešli. Neprijde mi na tom nič zlého. Ponúk už sme doma mali niekoľko, ale tu už to máme podpísané už myslím nejaké tri roky-štyri roky a zatiaľ sme naplno spokojní. Nič nás v podstate do zmeny neženie, tak sme u nich ďaľej. Je to o tom čo hľadáte. :)

PetoS
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Utorok, 12. Marca 2019, 07:54

Re: Slovakia Energy referencie

Príspevok od používateľa PetoS »

Díkes moc za vaše referencie, ešte by som sa rád spýtal ako moc reálna úspora u nich je a koľko ste u nich napríklad boli schopní ušetriť. Vďaka.

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Slovakia Energy referencie

Príspevok od používateľa Micho »

Tak ja mám za sebou zatiaľ iba jedno vyúčtovanie, takže to môžem jednoducho porovnať a u Slovakia Energy ma to vychádza z necelých 60eur lacnejšie. Asi keby som sa o to staral častejšie, tak ten rozdiel nemusel byť taký.

Stano
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Streda, 12. Februára 2020, 18:21

Re: Slovakia Energy referencie

Príspevok od používateľa Stano »

My máme tiež energie u slovakia energy. Ako píše @Micho je to o tom čo hľadáte. My teda od slovakia enegy odoberáme ‘‘len‘‘ rok a pol, ale pre mňa zatiaľ žiadna ďaľšia zmena nemá zmysel.

Adros
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Piatok, 20. Marca 2020, 19:19

Re: Slovakia Energy referencie

Príspevok od používateľa Adros »

Najskôr som sa zmene dodávateľa bránil, ale potom mi to tak vŕtalo hlavou a dostal som ponuku prejsť ku slovakia energy za dobré peniaze, tak som do toho išiel a som za to celkom rád. Takže pre mňa zaujímavá zmena.

Dejvi
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Štvrtok, 30. Apríla 2020, 13:18

Re: Slovakia Energy referencie

Príspevok od používateľa Dejvi »

Robili sme rekonštrukciu domu a keď sme sa konečne nasťahovali, tak prví rok sme zistili, že dodávateľ energií nám celkom podstane nevyhovuje. Hľadali sme iné možnosti a nakoniec zakotvili tiež tu. Uvídím čo nám to teraz prinesie.

JohnII.
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Štvrtok, 11. Júna 2020, 13:44

Re: Slovakia Energy referencie

Príspevok od používateľa JohnII. »

Prestup u nás prebehol už v roku 2015, dosť som zvažoval ku komu, tu nás dosť prehovárali a nakoniec to na nich aj dopadlo. Zatiaľ ešte nebol dôvod meniť. Uvidíme čo bude další rok......:)

Napísať odpoveď