Recenzie na okná Vekra

Diskusia na rôzne témy
Olliver
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Utorok, 26. Februára 2019, 14:01

Recenzie na okná Vekra

Príspevok od používateľa Olliver »

Zdravím. Chcel by som sa informovať ohľadom firmy Vekra ktorá by nám vyhovovala pri výmene okien na dome. Zatiaľ sme videli len ich ponuku na stránkach a chystáme sa aj do ich showroomu pozrieť dáke tie okná a možno aj vchodové dvere, nakoľko to máme dosť blízko. Chceli by sme plastové ale videli sme že je aj možnosť dekoru dreva čo je veľmi zaujímavé a cenovo pre nás dostupné. Bol by som vďačný za akékoľvek info.

PetoS
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Utorok, 12. Marca 2019, 07:54

Re: Recenzie na okná Vekra

Príspevok od používateľa PetoS »

Tak s tým showroomom nič nepokazíte. My sme tam boli tiež pozrieť a bol som rád nakoľko nám poradili a dozvedeli sme sa aj veci o ktorých som nemal ani tušenie. Ten dekor dreva som videl a vyzeralo to super. My sme si dali len biele plastové nakoľko neverím že sa v tom byte nejak mega dlho zdržíme kedže je možné že sa budeme sťahovať do iného mesta. Ale okná sú dobré. Boli aj kvalitne založené takže zatiaľ veru nebol problém. 

volga
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Piatok, 5. Apríla 2019, 02:06

Re: Recenzie na okná Vekra

Príspevok od používateľa volga »

Vekra sú určite lacnejšie ako VELUX. značka to nie je zlá. Určite dobrá. ak maju dekor dreva, super. To vie osloviť, ak mate starší domov a vzhľad plastových okien prekáža.

Emo
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Piatok, 5. Apríla 2019, 13:01

Re: Recenzie na okná Vekra

Príspevok od používateľa Emo »

Tiež sme chceli okná buď drevené alebo ktoré vyzerajú ako drevené. Dekor bola dobrá voľba a bol som aj prekvapený že sa u Vekry dalo vybrať z viacerých vzorov a farieb, no nakoniec sme sa zhodli s manželkou na mahagone, ten červenkavý nádych dáva tomu nášmu málému domčeku pekný vzhľad. 

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Recenzie na okná Vekra

Príspevok od používateľa Micho »

Tak pokiaľ vám ten dekor bude ladiť tak prečo nie. My máme len plastové biele od nich na byte. Nechceli sme vyčínať nejakou inou farbou keďže všetci majú biele. Ale inak sa nesťažujem. Kvalita je fajn, hlavne že spĺnajú čo sme chceli.

Olliver
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Utorok, 26. Februára 2019, 14:01

Re: Recenzie na okná Vekra

Príspevok od používateľa Olliver »

Micho napísal:Tak pokiaľ vám ten dekor bude ladiť tak prečo nie. My máme len plastové biele od nich na byte. Nechceli sme vyčínať nejakou inou farbou keďže všetci majú biele. Ale inak sa nesťažujem. Kvalita je fajn, hlavne že spĺnajú čo sme chceli.
Ten dekor je super, nakoniec sme si ich dali a okrem vchodových dverí sme pomenili aj vo vnútri. Hoc isme sa vyhádzali troška ale sme radi, že to máme za sebou. 

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Recenzie na okná Vekra

Príspevok od používateľa Micho »

Olliver napísal:
Micho napísal:Tak pokiaľ vám ten dekor bude ladiť tak prečo nie. My máme len plastové biele od nich na byte. Nechceli sme vyčínať nejakou inou farbou keďže všetci majú biele. Ale inak sa nesťažujem. Kvalita je fajn, hlavne že spĺnajú čo sme chceli.
Ten dekor je super, nakoniec sme si ich dali a okrem vchodových dverí sme pomenili aj vo vnútri. Hoc isme sa vyhádzali troška ale sme radi, že to máme za sebou. 
Tak ono je niekedy lepšie kúpiť všetko naraz a mať pokoj. Keby som nebýval v byte tak by som aj ja rozmýšľal nad inou farbou alebo aj materiálom. Je super že sa dá takto vyberať. A fakt tá cena je super. No hlavne nech nám slúžia ako majú. A akú farbu ste dali?

Olliver
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Utorok, 26. Februára 2019, 14:01

Re: Recenzie na okná Vekra

Príspevok od používateľa Olliver »

Micho napísal:
Olliver napísal:
Micho napísal:Tak pokiaľ vám ten dekor bude ladiť tak prečo nie. My máme len plastové biele od nich na byte. Nechceli sme vyčínať nejakou inou farbou keďže všetci majú biele. Ale inak sa nesťažujem. Kvalita je fajn, hlavne že spĺnajú čo sme chceli.
Ten dekor je super, nakoniec sme si ich dali a okrem vchodových dverí sme pomenili aj vo vnútri. Hoc isme sa vyhádzali troška ale sme radi, že to máme za sebou. 
Tak ono je niekedy lepšie kúpiť všetko naraz a mať pokoj. Keby som nebýval v byte tak by som aj ja rozmýšľal nad inou farbou alebo aj materiálom. Je super že sa dá takto vyberať. A fakt tá cena je super. No hlavne nech nám slúžia ako majú. A akú farbu ste dali?
Vybrali sme si Vermont, rozhodovali sme sa medzi horskou borovicou a zlatým dubom ale toto bol taký stred, ani tmavé ani svetlé. Ale vyzerá to fakt ako drevo tak som rád. Dvere sme si dávali úplne obyčajné bez skla, len troška svetlejšie.

gaspar
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2020, 07:52

Re: Recenzie na okná Vekra

Príspevok od používateľa gaspar »

Mám Vekru mnoho rokov. Sú lacné, ale kvalitné. Nikdy som s nimi nemal žiadne problémy, a preto ma vaše názory veľmi prekvapili. Na čo presne si sťažuješ?


___________
http://betonovezumpy-kamal.sk

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Recenzie na okná Vekra

Príspevok od používateľa Micho »

Nás asi tiež po lete čaká prerábka interiéru, budeme meniť všetky vnútorné a asi aj vchodové by sme chceli lepšie. Keď už sme kupovali tie okná u Vekry tak inú firmu sa mi nechce riešit takže zase asi cez nich. A vybrať sa dá to je hlavné

Napísať odpoveď