Plazmalifting

Ženský kútik na rôzne témy ktoré sú väčšinou pre nežnejšiu časť populácie.
sun86
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Novembra 2015, 10:47

Plazmalifting

Príspevok od používateľa sun86 »

Ahoj, radi by ste "oklamali starnutie" ...? Nikto sa tomu nevyhneš, ale môžeme to určite trochu spomaliť, alebo "oklamať. Rada by som vám všetkým odporučila plazmalifting, nebudete sklamané. 8-)

Kód: Vybrať všetko

http://www.yesvisage.sk/sluzby/omlazeni-vlastni-plazmou-plazmalifting

Rara1
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Štvrtok, 31. Marca 2016, 14:24

Re: Plazmalifting

Príspevok od používateľa Rara1 »

Čítala som o tejto metóde. Je to jedna z najprogresívnejších metód, ktorá využíva tzv. PRP – plazmy bohaté na trombocity. Ide v podstate o darovanie krvi, ale pre seba samého. Lekár odoberie malé množstvo krvi, ktorá sa zmieša s patentovanou gélovou látkou a ihneď, pred jeho zrakom, sa v špeciálnom prístroji za vysokej frekvencie odstredí a oddelí plazma od krvi. Info na

Kód: Vybrať všetko

http://www.yesvisage.sk/sluzby/omlazeni-vlastni-plazmou-plazmalifting

martina123
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Utorok, 10. Januára 2017, 17:58

Re: Plazmalifting

Príspevok od používateľa martina123 »

ahoj, zatial pouzivam produkty z lekarne Dr.Max., ale tiez som uz o tejto metode citala. neboli?

Erorka
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Streda, 5. Decembra 2018, 13:29

Re: Plazmalifting

Príspevok od používateľa Erorka »

dievčata, mate niektore skusenosti s plastickou operaciou a bolestou po nej? Je potrebne na to nejake špecialne analgetikum, napriklad vo forme pumpičky?

Petanka
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Streda, 5. Decembra 2018, 12:42

Re: Plazmalifting

Príspevok od používateľa Petanka »

jedna pani tu o nej pisala a ja ju poznam iba z fotiek, ktore mi posielala kamaratka, ktora porodila v Kanade a prikladali jej to na jazvu.

Nivejka
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Streda, 16. Januára 2019, 12:55

Re: Plazmalifting

Príspevok od používateľa Nivejka »

v zahraniči sa to bežne použiva. SOm rada, že to prišlo aj k nam. ONo sa to ale použiva iba ked to schvali tvoj lekar, nemožeš to použivat sama od seba. A čo viem, objednava sa to v lekarni

Mariannka
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Utorok, 4. Decembra 2018, 11:16

Re: Plazmalifting

Príspevok od používateľa Mariannka »

už ste ju niekto použili? Ak ano, po akej operacii to bolo a ake su vaše skusenosti?

Mariannka
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Utorok, 4. Decembra 2018, 11:16

Re: Plazmalifting

Príspevok od používateľa Mariannka »

Petanka napísal:jedna pani tu o nej pisala a ja ju poznam iba z fotiek, ktore mi posielala kamaratka, ktora porodila v Kanade a prikladali jej to na jazvu.
Vieš o nej viečo viac? Tiež si ju už vyskušala?

Erorka
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Streda, 5. Decembra 2018, 13:29

Re: Plazmalifting

Príspevok od používateľa Erorka »

zrovna včera so o pumpičke čitala. Pani porodila trojičky-diavčatka a po operacii použila pumpička a vlemi si ju chvalila. Vraj vobec necitila bolest a po porode sa mohla venovat detičkam.

Nivejka
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Streda, 16. Januára 2019, 12:55

Re: Plazmalifting

Príspevok od používateľa Nivejka »

ano, ja som si ju objednala a to ma čaka plastika prsnikov. SOm na nu zvedava, doporučil mi ju aj moj lekar. Teraz sa velmi často použiva po roznych operaciach

Napísať odpoveď