Slim lipo

Ženský kútik na rôzne témy ktoré sú väčšinou pre nežnejšiu časť populácie.
sun86
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Novembra 2015, 10:47

Slim lipo

Príspevok od používateľa sun86 »

Ahoj, už ste niekto z vás počul, alebo skúsil tú metódu slim lipo? Prvýkrát som sa o ňu dočítala na stránkach Yesvisage, ale ešte som nepočula názor od niekoho, kto by s tým mal priamo skúsenosť. Ďakujem a pekný deň :D

Kód: Vybrať všetko

http://www.yesvisage.sk/laserova-liposukcia-slimlipo

Denka
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2016, 13:32

Re: Slim lipo

Príspevok od používateľa Denka »

Ahoj, ja by som určite problémy s celulitídou neriešila liposukciou. Podľa mňa je to zbytočné, pretože to ide aj ľahšie a lacnejšie. Avšak záleží na tebe, či si ochotná pre krásne telo niečo spraviť, alebo len zaplatiť. Na tvojom mieste by som sa najprv skúsila dať na diéty. Môžem odporučiť túto stránku, dajú sa tam pekne vybrať produkty, alebo konzultácia u odborníčky na chudnutie

Kód: Vybrať všetko

http://www.kuponyzdarma.sk/na-chudnutie/
. Ďalšia vec je šport a zdravá strava :)

sun86
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Novembra 2015, 10:47

Re: Slim lipo

Príspevok od používateľa sun86 »

Ahoj, ďakujem ti za inšpiráciu. Na diéty mám bohužiaľ slabú povahu :-). Každopádne som na 99% už rozhodnutá pre zákrok a aj pre to, že ho podstúpim na Yesvisage. Skôr ešte zbieram trochu odvahu a chcem počuť aj niečo od niekoho iného, než od lekárov.
Ale ešte raz vďaka 8-)

Rara1
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Štvrtok, 31. Marca 2016, 14:24

Re: Slim lipo

Príspevok od používateľa Rara1 »

Ahoj, tak to som dve, ja mám tiež slabú povahu na diéty a práve liposukcia SlimLipo mi príde veľmi fajn. Je po nej kratšia rekonvalescencia ako po klasickej liposukcii. Kamarátka na nej bola práve v bratislavskej Yes Visage a je veľmi spokojná.

martina123
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Utorok, 10. Januára 2017, 17:58

Re: Slim lipo

Príspevok od používateľa martina123 »

Ahoj, o tejto metóde som ešte nepočula, ale daj vedieť ako si dopadla a či si spokojná.

Mariannka
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Utorok, 4. Decembra 2018, 11:16

Re: Slim lipo

Príspevok od používateľa Mariannka »

kedysi som chcela ist na liposukciu a nechat si spravit nohy, boky a zadok. Potom som si kupila bicykel a to mi pomohlo a ešte som ušetrila. Bicykel som si kupila tu https://www.cyklospeciality.sk/sk-mestska-kola/ a som velmi spokojná. Neskor som tam bicykel kupila aj svojim detom .

Erorka
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Streda, 5. Decembra 2018, 13:29

Re: Slim lipo

Príspevok od používateľa Erorka »

ja zase premyšlam nad plstickou operaciou prsnikov, ccem si nechat spravit pekne trojkove štvorky. Len sa trošinku bojim bolesti. Mate niekto skusenosti?

ericka1111
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Utorok, 18. Decembra 2018, 19:07

Re: Slim lipo

Príspevok od používateľa ericka1111 »

Ja by som sa na lipo nedala...bojim sa toho zasahu do mojho tela. Ale kazdi sme nejaki ;) Pred letom som zacala poriadne makat vo fitku, zmenila som stravu a skusila tabletky na chudnutie. Uz je to pol roka odkedy takto makam a som spokojna s tymi zmenami. 11 kg za cca 6 mesiacov islo dole...aj postavicka sa mi zmenila, konecne mam pevnejsiu a krajsiu postavu ....huraaa :D dufam, ze vaha nepojde spat. Ak by si mala zaujem, odtial som si vybrala tabletky: https://www.onlinezdravie.sk/recenzia-t ... chudnutie/

Nivejka
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Streda, 16. Januára 2019, 12:55

Re: Slim lipo

Príspevok od používateľa Nivejka »

mat umele prsia je dne sbežná vec. Ma to skoro každa druha žena. Tiež som jedna z nich, ted abudem už za 3 tyzdne. Zrovna dnes idem na konzultaciu k lekarovi a uvidím, čo mi poradi od bolesti, pretože to dost zle znašam, mam nizky prah bolesti. Ale o pumpičke som počula a čitala, ak mi ju doporuči, kupim si ju a vyskušam

Mariannka
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Utorok, 4. Decembra 2018, 11:16

Re: Slim lipo

Príspevok od používateľa Mariannka »

už ste tu pumpičku niekto skušali? Alebo ju poznate iba z počutia, čitania?

Napísať odpoveď