Moj otec maju ovela radsej moju sestru.

Diskusia na rôzne témy
kapniak24
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Utorok, 9. Januára 2024, 19:44

Moj otec maju ovela radsej moju sestru.

Príspevok od používateľa kapniak24 »

Kedykolvek ja nieco spravim (M15), ako napriklad zabudnem smeti zobrat, poviem nieco nevhodne - tak je pravdepodobne ze sa rodicia naseru a nebudu komunikovat tyzden. Ale ked moja sestra (podla mna ju rodicia povazuju za svatca, hlavne otec) spravi toto alebo aj nieco horsie, tak jej hned odpustia. Je mladsia odo mna rok a par mesiacov, ale takto to bolo odjakziva. Ale teraz co vstupila do puberty, tak stale nahana rodicov aby jej kupovali a kupovali. Moment co si ja vypitam nieco drahe (nad 400euro) po prvy krat v dvoch rokoch tak sa ma spytaju ze ci mam nasetrene (aj mam)
ale jej bez diskusie budu kupovat nove oblecenie. Este si pyta aj znackove blbosti ako svetre a gate; ked uz ma oblecenia dost. Bez problemu jej kupia 130eurovu mikinu a ja ked si prvy krat po 2 rokoch vypitam ze ci mi nemozu kupit novy notebook (minuly rok som nedostal ziadne darceky okrerm maleho modelu na vianoce v nadeji ze mi za to prispeju aspon polovicu) tak sa mi akurat zasmeju a spytaju sa "fakt potrebujes novy?" (Ano, moj teraz nevie potiahnut Minecraft na viac nez 40fps a firefox 10+ kariet ledva ide). M Co mam spravit aby som dostal rovnocenne spravanie?

Napísať odpoveď