Ženská sebaobrana - hypotetická alebo reálna

Ženský kútik na rôzne témy ktoré sú väčšinou pre nežnejšiu časť populácie.
gorecka
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Utorok, 25. Júla 2023, 01:02

Ženská sebaobrana - hypotetická alebo reálna

Príspevok od používateľa gorecka »

Zdravím.
V rámci prípravy záverečných prác, a z toho vyplývajúce analýzy a štatistiky úspešnej ženskej sebaobrany a využitia formy sebaobrany by ma zaujímalo, akú technikou (úder na konkrétne miesto), by ste hypoteticky použila pri konfrontácii s ,,bežným" útočnikom (netrénovanýn), ako je napríklad exibicionista, ktorý vám vošiel do osobnej zóny a snažil by sa vás dotýkať, alebo iný neozbrojený chlípnik, ktorý by vás sexuálne obťažoval, či asociál, ktorý by sa vás snažil okradnúť, alebo inak obťažovať.
Poprípade, ak ste už zažila takúto negatívnu skúsenosť a nie je vám to príliš nepríjemné popisať, môžete napísatť ako sa vám podarilo úspěšne ubrániť a či ste sa daný úder alebo zložitejšiu techniku naučila na kurze ženskej sebaobrany, respektíve bojovom umení, alebo ste jednala úplne intuitívne.
Alebo naopak, či by ste do fyzické obrany vôbec nešla a využila by ste inú strategiu, poprípade obranný prostriedok.
Práve takéto príípady úspešnej ženskej obrany proti nevycvičenému, neozbrojenýmu útočnikovi sú v rámci prevencie a na poukázanie na možnosti efektívnej ženskej sebaobrany nejvhodnejšie
Ďakujem.

Gaaspi
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Sobota, 9. Marca 2019, 21:30

Re: Ženská sebaobrana - hypotetická alebo reálna

Príspevok od používateľa Gaaspi »

Stačí poslať do mesta Simonu a hneď by zmizli všetci takýto. Tá na nich nareve, ponaháňa ich a hneď poslúchajú :-) Treba mať také vyžarovanie. Od nej sa všetci boja.

Napísať odpoveď