Nevyžiadané zásielky skúsenosť

Diskusia na rôzne témy
EskiMes
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pondelok, 3. Januára 2022, 11:01

Nevyžiadané zásielky skúsenosť

Príspevok od používateľa EskiMes »

Čaves, rozmýšľam, že by som začať zbierať mince, či už nejaké vzácnejšie alebo len pamätné pre zábavu. Prezeral som nejaké stránky s mincami a už som si pár mincí teda vyhliadol. Len čo som dávnejšie objednával niejaké veci z internetu tak sa mi stalo že mi potom chodili reklamy a dokonca produkty do schránky ktoré som si neobjednal. Takže by som sa tejto skúsenosti chcel vyhnúť. Poradíte mi nejaké konkrétne stránky kde ste sa s týmto nestretli a teda nebol po objenaní žiadny problém?

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Nevyžiadané zásielky skúsenosť

Príspevok od používateľa Micho »

Pozri myslím že oni tie zásielky nikdy neposielajú bez toho aby si o to požiadal. Takže je možné že si niečo pri vyplňovaní zaškrtol a preto ti to poslali. No neviem. Ja nakupujem mince na Národnej pokladnici a to už dlhšiu dobu. Tiež při vyplňovaní formulára sa dá zaškrtnúť možnosť marketingových reklám takže zatiaľ som to nezaškrtol a teda nič mi nechodí. Je pravda síce že po nejakom čase čo som už pár mincí objednal mi zavolali s nejakou ponukou ale to som iba pekne odmietol a bolo. Takže nič čo by ma nejak otravovalo. Takže určite doporučujem všetko poriadne čítať a vyhneš sa tomu zasielaniu. Ale koníček si si vybral super:-)

EskiMes
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pondelok, 3. Januára 2022, 11:01

Re: Nevyžiadané zásielky skúsenosť

Príspevok od používateľa EskiMes »

Tak to som rád. No je pravda, že moc som koníček nemal, tak ma toto celkom zaujalo. Zaujíma ma celkovo aj história, a osobnosti. Inak na stránky Národnej pokladnice som už pozeral, je tam teda toho neúrekom. A povedal by som že zase nie až tak drahé, teda aspoň niektoré. A myslíš že by si mi mohol nejaké doporučiť keď už sa tomu venuješ dlhšie?

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Nevyžiadané zásielky skúsenosť

Príspevok od používateľa Micho »

Tak ja mám Bernoláka, Cyril a Metod - to boli vlastne moje prvé a potom som objednával aj bankovky, čo sú veľmi zaujímavé. Napríklad aj Máriu Teréziu tú myslím že ešte majú za necelých 5 Eur. A naposledy som teda kupoval na Národnej Pokladnici tú ružu pre manželku. Bude mať narodeniny tak som sa rozhodol že jej dám niečo čo nebude čakať:-)

EskiMes
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pondelok, 3. Januára 2022, 11:01

Re: Nevyžiadané zásielky skúsenosť

Príspevok od používateľa EskiMes »

Tak to máš veľmi peknú zbierku, určite by som som také bral do zbierky. Zatiaľ som videl teda tú Máriu Teréziu, tú asi aj objednám, lebo z tých ostatných čo si písal sú vypredané. No a chcem kúpiť aj tú kolekciu - Nad Tatrou sa blýska. Tak snáď časom ešte niečo zaujímavé pribudne.

Adros
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Piatok, 20. Marca 2020, 19:19

Re: Nevyžiadané zásielky skúsenosť

Príspevok od používateľa Adros »

Myslím že pri každom objednávaní sa dá nevyžiadaným zásielkam vyhnúť. Hlavne treba poriadne preštudovať podmienky. Ja nakupujem online už veľmi dlho a teda objednávam kadejaké veci a nikdy som s ničím nemal problém. Aj z Národnej pokladnice som už niekoľkokrát objednával a nikdy mi nič nechodilo okrem toho čo som objednal. Inak nad Tatrou sa blýska mám tiež, takže dobrá voľba:-)

EskiMes
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pondelok, 3. Januára 2022, 11:01

Re: Nevyžiadané zásielky skúsenosť

Príspevok od používateľa EskiMes »

Tak to som si teda už všimol, ale snažil som sa všetko podrobne preštudovať a všetko poriadne vyplniť. No a teda Mária terézia je už doma a kolekcia na ceste:)

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Nevyžiadané zásielky skúsenosť

Príspevok od používateľa Micho »

EskiMes napísal: Streda, 14. Septembra 2022, 14:02 Tak to som si teda už všimol, ale snažil som sa všetko podrobne preštudovať a všetko poriadne vyplniť. No a teda Mária terézia je už doma a kolekcia na ceste:)
A teraz je tam 30 výročie samostatnosti SK ak by si mal záujem. Ja som hneď objednal aby sa mi ušlo. Je za necelých 5 Euri.

EskiMes
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pondelok, 3. Januára 2022, 11:01

Re: Nevyžiadané zásielky skúsenosť

Príspevok od používateľa EskiMes »

Díky, nevšimol som si ale už som objednal. Inak mi už prišla aj tá kolekcia a veľmi pekná:-)

Daliboš
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Streda, 15. Septembra 2021, 11:22

Re: Nevyžiadané zásielky skúsenosť

Príspevok od používateľa Daliboš »

Ja som tiež nikdy s Národnou pokladnicou nemal problém. Pár krát som mal nejaký leták v schránke ale to je asi tak všetko. Ja som teda v tomto dosť opatrný a vždy si všetko poriadne preštudujem. Je to len chvíľka čítania a viem že sa vždy tým nedorozumeniam vyhnem. Tak to bolo aj u objednávania u nich. Treba proste venovať pozornosť čo v podmienkach píšu a je to.

Napísať odpoveď