Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Diskusia na rôzne témy
Franek
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Štvrtok, 4. Marca 2021, 08:44

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Franek »

Micho napísal: Štvrtok, 17. Júna 2021, 14:00 O tomto posielaní zásielok sa už kade tade píše. Nič ti nepošlú pokiaľ to nevyplníš vo formulári. Proste si dávaj len bacha čo zaškrtneš a hotovo. Objednávam už dlšie a nič mi neposlali okrem objednaných kúskov takže asi tak.
Tak to som rád. Tiež sa mi to zdalo divné, že by len tak niečo posielali. No ale vieš ako to je ' jedna pani povedala'. Nieže by som tomu veril ale radšej sa spýtam. Tak aspoň si v kľude možem niečo vybrať a objednať.

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Micho »

Veď práve takéto kecy sa šíria rýchlo. Inak čo povieš tie titánové mince čo majú? Krása. Rozmýšľam nad nimi ale asi ešte chvíľu počkám. Škoda že nie sú za dákych 40:-))

Franek
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Štvrtok, 4. Marca 2021, 08:44

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Franek »

No bohužiaľ niektoré tie mince sú drahšie ale zase raz za rok si dopriať možes. Tie titanové som chcel ale už sú vypredané. Takže vyzerá, že mali dosť úspech. No snáď ešte budú.

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Micho »

Franek napísal: Utorok, 24. Augusta 2021, 13:56 No bohužiaľ niektoré tie mince sú drahšie ale zase raz za rok si dopriať možes. Tie titanové som chcel ale už sú vypredané. Takže vyzerá, že mali dosť úspech. No snáď ešte budú.
Tak si tam zavolaj a povedz im nech ťa informujú keď ich zase budú mať. To sa dá a tiež to tak robím v prípade že sa mi neujde.

Franek
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Štvrtok, 4. Marca 2021, 08:44

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Franek »

Micho napísal: Piatok, 17. Septembra 2021, 11:40
Franek napísal: Utorok, 24. Augusta 2021, 13:56 No bohužiaľ niektoré tie mince sú drahšie ale zase raz za rok si dopriať možes. Tie titanové som chcel ale už sú vypredané. Takže vyzerá, že mali dosť úspech. No snáď ešte budú.
Tak si tam zavolaj a povedz im nech ťa informujú keď ich zase budú mať. To sa dá a tiež to tak robím v prípade že sa mi neujde.
Aha tak to som nevedel, to je super že to tak robia

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Micho »

Áno dá sa to tak, nevravím že vždy všetko majú ale pár krát už sa mi podarilo získať nejaké tie mince čo som na ne čakal. Takže za pokus to stojí

Franek
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Štvrtok, 4. Marca 2021, 08:44

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Franek »

Micho napísal: Utorok, 26. Októbra 2021, 16:03 Áno dá sa to tak, nevravím že vždy všetko majú ale pár krát už sa mi podarilo získať nejaké tie mince čo som na ne čakal. Takže za pokus to stojí
Tak vybavené, zavolal som na linku a dali do systému, tak som zvedavý. Dúfam že ešte budú.

Praker
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Streda, 17. Februára 2021, 16:41

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Praker »

Ja som tam pred vianocami kupoval nejaké vianočné mince, nejak to na mňa vybehlo niekde na internete a proste som musel objednať. Boli sice drahšie ale sú pekné. Tak je možné že ešte niečo do budúcna nájdem.

EskiMes
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pondelok, 3. Januára 2022, 11:01

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa EskiMes »

Tak moja žena mala okrúhle a som jej kúpil tú ružu, prišlo mi to ako fajn darček no a k tomu samozrejme aj živé kvety, to proste musí byť. Ale mala radosť, tak som rád že som sa trafil.

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Skúsenosť s Národnou Pokladnicou

Príspevok od používateľa Micho »

EskiMes napísal: Pondelok, 21. Marca 2022, 15:03 Tak moja žena mala okrúhle a som jej kúpil tú ružu, prišlo mi to ako fajn darček no a k tomu samozrejme aj živé kvety, to proste musí byť. Ale mala radosť, tak som rád že som sa trafil.
Tak tá je krásna tiež rozmýšľam že by som ju kúpil len žene:-)

Napísať odpoveď