ako to chodí s parcelshopom

Diskusia na rôzne témy
luciaK
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Streda, 20. Júla 2016, 14:01

ako to chodí s parcelshopom

Príspevok od používateľa luciaK »

Dobrý deň. Chcela by som sa bližšie informovať o či je spoľahlivé dať si poslať balík do parcelshopu? Viem, že množstvo mojich známych takto balíky vyzdvihujú a počula som, že to má množstvo výhod. O čo je to teda výhodnejšie ako keď mi príde balík priamo domov kuriérom?

juraj112
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Júla 2016, 07:33

Re: ako to chodí s parcelshopom

Príspevok od používateľa juraj112 »

B: Dobrý deň, zasielanie balíkov a zásielok do parcelshopov je spoľahlivé. Množstvo ľudí, ktorí takto svoje balíky posielajú má len dobré skúsenosti. Parcelshopy fungujú na tom istom princípe ako keď vám kuriér donesie balík domov. A však je tam trošku menší rozdiel, hlavne v tom, že balík nejde priamo do rúk k vám ale je ponechaný v parcelshope kde si ho môžete do cca 10 dní vyzdvihnúť. K vyzdvihnutiu balíka zvyčajne postačujú klasické identifikačné preukazy ako sú občiansky preukaz alebo vodičský preukaz. Po preukázaní svojej totožnosti obdržíte vašu zásielku. Hlavnou výhodou však je, že balík si môžete vyzdvihnúť vtedy kedy to vám vyhovuje. viac info najdete tu :

Kód: Vybrať všetko

http://www.parcelshopy.sk/

tibkor
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Piatok, 28. Októbra 2016, 14:15
Kontaktovať používateľa:

Re: ako to chodí s parcelshopom

Príspevok od používateľa tibkor »

viac eshoppov ponúka parcelshop lacnejšie ako klasické doručenie domov. a ako sa spomína, nie vždy človek môže behom dňa prevziať objednávku tak radšej zvolí parcelshop

Jana6537
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Streda, 19. Decembra 2018, 11:23

Re: ako to chodí s parcelshopom

Príspevok od používateľa Jana6537 »

Dobrý deň, ja si nechávam už niekoľko rokov posielať všetky balíky do Parcelshopu. Kurier to donesie
a oni si ich nechajú 10 dní, takže nemusím stresovať a môžem si po to prísť, kedy mi to vyhovuje. Vďaka tomu si už nemusí brať voľno alebo si nechávať doručiť balík do práce. Funguje spoľahlivo, odkedy ho používam som sa ešte nesklamala

Napísať odpoveď