Recenzie na okná Vekra

Diskusia na rôzne témy
Jurajom
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Utorok, 12. Mája 2020, 14:54

Re: Recenzie na okná Vekra

Príspevok od používateľa Jurajom »

My máme okná od Inkon a spokojnosť. Pivničné okná sme nakúpili z tejto stránky aj z 20%zľavou https://www.kodino.com/sk/obchod/skladove-okna-sk/ :)

Olliver
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Utorok, 26. Februára 2019, 14:01

Re: Recenzie na okná Vekra

Príspevok od používateľa Olliver »

Micho napísal: Štvrtok, 2. Júla 2020, 11:23 Nás asi tiež po lete čaká prerábka interiéru, budeme meniť všetky vnútorné a asi aj vchodové by sme chceli lepšie. Keď už sme kupovali tie okná u Vekry tak inú firmu sa mi nechce riešit takže zase asi cez nich. A vybrať sa dá to je hlavné
Skús pozrieť vchodové dvere trend, tie sme si dávali aj my, chceli sme kvalitnejšie po bezpečnostnej stránke lepšie. Dali sma aj motorický zámok ale sú dobré aj keď sme za ne viac zaplatili.

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Recenzie na okná Vekra

Príspevok od používateľa Micho »

Hej tiež sme ich pozerali, len ten motorický dávať nebudeme, stačí normálny. Ešte rozhodujeme či to bude teda plast alebo dáme iný materiál.

Emo
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Piatok, 5. Apríla 2019, 13:01

Re: Recenzie na okná Vekra

Príspevok od používateľa Emo »

Podľa mňa klasický stačí, pozri keď ťa niekdo má navštíviť tak si cestu nájde aj keď máš motorický, Inak my máme plastové ale vo farbe mahagónu a v pohodičke. Aj ten plast je dobrý a spĺňa účel.

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Recenzie na okná Vekra

Príspevok od používateľa Micho »

Emo napísal: Streda, 7. Októbra 2020, 11:53 Podľa mňa klasický stačí, pozri keď ťa niekdo má navštíviť tak si cestu nájde aj keď máš motorický, Inak my máme plastové ale vo farbe mahagónu a v pohodičke. Aj ten plast je dobrý a spĺňa účel.
To uřčite, ja som s plastom úplne spokojný, iné okná by som ani nechcel najmä z hľadiska údržby. Umyť prestaviť na leto, zimu a hotovo. 

Emo
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Piatok, 5. Apríla 2019, 13:01

Re: Recenzie na okná Vekra

Príspevok od používateľa Emo »

Veď práve, žiadne pretierania a tak. Inak až pri týchto oknách som zistil že sa to má prestavovať na zimu a leto. Hneď ako nám to urobili tam mi to rovno ukázali. Takže pred tým som ničom takom nevedel u tých starých:-))

Valej00
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Piatok, 22. Januára 2021, 15:07

Re: Recenzie na okná Vekra

Príspevok od používateľa Valej00 »

Osobne nepoznám tieto okná, ale videl som ich už na viacerých stránkach. My máme osobne doma plastové okná od Volita a sme spokojní. Odporúčil nám ich známy, lebo oni majú zase dvere od nich a celkom ma prekvapila ich 12 ročná záruka, samozrejme v dobrom :)

Micho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Recenzie na okná Vekra

Príspevok od používateľa Micho »

Emo napísal: Pondelok, 4. Januára 2021, 11:17 Veď práve, žiadne pretierania a tak. Inak až pri týchto oknách som zistil že sa to má prestavovať na zimu a leto. Hneď ako nám to urobili tam mi to rovno ukázali. Takže pred tým som ničom takom nevedel u tých starých:-))
Tak vždy sa niečo nové dozvieš, ja som našťastie o tom už vedel keď mi to pán od Vekry začal vysvetlovať. Inak nakoniec sme aj dvere dávali z plastu ale s normálnym zámkom. Takže už máme všetko porobené a máme pokoj na dlho:-)

labut27@gmail.com
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Piatok, 26. Januára 2024, 11:19

Re: Recenzie na okná Vekra

Príspevok od používateľa labut27@gmail.com »

Dobry den, som absolutne nespokojna s HS portalmi od firmy VEKRA (na Slovensku Incon), mam 2 HS portaly a citlive miesto je spoj naslapnej hlinikovej listy, po ktorej sa portal posuva a napojenie hranolu. Na oboch zacal cca po 3-4 rokoch hranol praskat. Ziadala som firmu v zaruke (5rokov) o opravu. Neuznali mi to ako dovod na opravu v zaruke!!!! Pritom je to konstrukcna chyba. Deje sa to na oboch. Nauctovali mi nekrestanske peniaze na opravu, ZA OPRAVU MI POSLALI AJ FAKTURU, KTORA NEBOLA DOHODNUTA 5 MESIACOV PO OPRAVE. NEODPORUCAM!!!

Napísať odpoveď