Hydrobalance

Ženský kútik na rôzne témy ktoré sú väčšinou pre nežnejšiu časť populácie.
sun86
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Novembra 2015, 10:47

Hydrobalance

Príspevok od používateľa sun86 »

Ahoj, voda je základným stavebným kameňom ľudského tela a rovnako je tomu aj v starostlivosti o tvár. Dobre hydratovaná koža = hladký a pružný tvár a tým aj vzhľadovo mladší. Vďaka povrchovej aplikácii a iba dvoma vpichuje na celú tvár, stačí opakovať iba raz za cca 4 týždne a dosiahnete očakávaného výsledku.

Kód: Vybrať všetko

http://www.yesvisage.sk/sluzby/hydrobalance

vlasana
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Sobota, 13. Februára 2016, 22:22

Re: Hydrobalance

Príspevok od používateľa vlasana »

ja osobne si myslím, že voda je to najdôležitejšie čo človek potrebuje. Je nie len na pitie, ale veľmi dôležitá aj pre relax. Doporučujem využiť

Kód: Vybrať všetko

www.tatralandia.sk/tropicka-zimna-dovolenka
. V čase nadchádzajúcich prázdnin a v aktuálnom počasí, je určite dobrým riešením unikátny zastrešený systém bazénov a atrakcii v Tatralandii. Pre deti, napríklad detský saunový svet a pre dospelých zas 10 bazénov a niektoré aj s bublinkami.

sun86
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Novembra 2015, 10:47

Re: Hydrobalance

Príspevok od používateľa sun86 »

Ahoj, ako sa hovorí: "spojiť príjemné s užitočným". Každopádne by ma zaujímalo, či je tu nejaká slečna, alebo pani sa skúseností s Yesvisage a touto metódou ...?
Ďakujem a pekný deň :)

Rara1
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Štvrtok, 31. Marca 2016, 14:24

Re: Hydrobalance

Príspevok od používateľa Rara1 »

Taky myslím, že pravidelná hydratácia pokožky je dôležitá. Krémy na to často nestačí. Tahle metóda mi príde fajn. Veľa jej odporúčajú treba po dovolenke pri mori. Pokožka je po opaľovaní unavená, tak jej hydrobalance urobí dobre. Kamarátka na to chodí pravidelne a premýšľam, že sa k nej pridám. Robia to napríklad na tejto klinike -

Kód: Vybrať všetko

http://www.yesvisage.sk/sluzby/hydrobalance

Napísať odpoveď