Neinvazívna a bez bolesti

Ženský kútik na rôzne témy ktoré sú väčšinou pre nežnejšiu časť populácie.
sun86
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Novembra 2015, 10:47

Neinvazívna a bez bolesti

Príspevok od používateľa sun86 »

Ahoj, sestra mala dosť náročnú pubertu a po nej zostali následky. Utratila veľa peňazí za rôzne pleťové vody, krémy a doplnky stravy. Nakoniec dala na spolužiačku z fakulty a navštívila kliniku Yes Visage a nechala si pleť vyčistiť. Každopádne do dnešného dňa má pokoj, nadmieru spokojná a strávila tam pár minút bez väčšieho zásahu a bolesti. Tu nejaké informácie a veľa šťastia.

Kód: Vybrať všetko

http://www.yesvisage.sk/chemicky-peeling

Rara1
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Štvrtok, 31. Marca 2016, 14:24

Re: Neinvazívna a bez bolesti

Príspevok od používateľa Rara1 »

Ahoj, to som rada, že som našla Tvoj príspevok. Moja kamarátka má s klinikou Yes Visage tiež výborné skúsenosti. Jednoznačne mi to odporučila. Riešime teraz s dcérou, kam ísť. Tak sa jednoznačne objednáme tam na konzultáciu. Dívala som sa aj na ich stránky -

Kód: Vybrať všetko

http://www.yesvisage.sk/
- a vyzerá to zaujímavo. :D

sun86
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Novembra 2015, 10:47

Re: Neinvazívna a bez bolesti

Príspevok od používateľa sun86 »

Ahoj, tak to som rada, že som mohla takto vypomôcť. Zašli ste tam nakoniec na konzultáciu do Yesvisage a prípadne, ako ste nasnímali ...? Som Zvedavá :-)
Aspoň to pomôže aj ostatným ženám a dievčatám ;)

Erorka
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Streda, 5. Decembra 2018, 13:29

Re: Neinvazívna a bez bolesti

Príspevok od používateľa Erorka »

obavam sa, že nič nie je bez bolesti. Mna čaka plasticka operacia prsnikov a tiež sa bolesti malinko bojim, Našla som informacie o nejakej pumpičke, ktora zmiernuje bolesti, umrtvuje postihnute miesto a pacientovi ulavi. Tak premyšlam, že si ju kupim a vyskušam

Petanka
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Streda, 5. Decembra 2018, 12:42

Re: Neinvazívna a bez bolesti

Príspevok od používateľa Petanka »

o tej pumpičke som počula, teda videla som ju. Kamaratka rodila v Kanade a ked mi posielala fotky, videla som ju na obrazku a tiež som sa pytala, čo to je. Ono v podstate, nech to vyzera akokolvek, hlavne je, aby to pomohlo od bolesti. U nas som sa tym ešte nestretla.

Nivejka
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Streda, 16. Januára 2019, 12:55

Re: Neinvazívna a bez bolesti

Príspevok od používateľa Nivejka »

ono sa to nepouživa iba v Kanade, ale už to prišlo aj k nam. Je naozaj skvely produkt po operacii. Chystam sa n aplastiku prs a ked mi ju lekar doporuči, tiež si ju objednam a dam vediet aka je

Mariannka
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Utorok, 4. Decembra 2018, 11:16

Re: Neinvazívna a bez bolesti

Príspevok od používateľa Mariannka »

lekari dnes vedia doporučit skvele analgetika, ktore su tzv, na mieru. Teraz je v tomto velmi popularna pumpička Xantis, ktora ma v sebe analgetika a ulavi od bolesti. DOkonca ulavi tak, že jazvu nie je citit

Erorka
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Streda, 5. Decembra 2018, 13:29

Re: Neinvazívna a bez bolesti

Príspevok od používateľa Erorka »

takže pri použiti tej pumpičky to bude bez bolesti? teda že tubolest po operacii vobec nebudem citit? Ako dlho to analgetikum posobi a ako sa k tej pumpičke dostanem?

Nivejka
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Streda, 16. Januára 2019, 12:55

Re: Neinvazívna a bez bolesti

Príspevok od používateľa Nivejka »

tak hlasim, že som si svoju pumpičku už objednala v lekarni a dovezu mi ju priamo do nemocnice, kde budem hospitalizovana, takže super, som spokojna. Pravda ale je, že som ju musela zaplatit celu, pretože to nehradi poistovna

Napísať odpoveď