UMELÝ RATAN - ZARIADENIE PRE VAŠU ZÁHRADUN

Ženský kútik na rôzne témy ktoré sú väčšinou pre nežnejšiu časť populácie.
Zuzana0510
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2015, 11:22

UMELÝ RATAN - ZARIADENIE PRE VAŠU ZÁHRADUN

Príspevok od používateľa Zuzana0510 »

Nábytok OLTRE je vyrobený z najodolnejších materiálov. Záhradný nábytok z umelého ratanu je inak známy ako syntetický ratan. Umelý ratan sa hodí ako materiál pre nábytok na záhradné sedenie. Nábytok z umelého ratanu sa používa ako nábytok pre reštaurácie a hotelový nábytok.

Nábytok z umelého ratanu Oltre je odolný voči poveternostným podmienkam a vlhkosti. Umelý ratan je ideálnym materiálom pre moderný záhradný nábytok.

Výrobky z umelého ratanu z polyuretánového výpletu sú vynikajúcim pomerom medzi vysokou úžitkovou hodnotou, kvalitou ale aj prijateľnou cenou.

Kód: Vybrať všetko

[url]http://www.bamboo.sk/#!umely-ratan-royal/c1rwf[/url]
Ratanový nábytok je vhodný na terasy, letné záhrady kaviarní a reštaurácií. Rovnako je vhodný a užitočný aj do wellnessu, k bazénom alebo na iné rôzne miesta v exteriéri. Nábytok je väčšinou robený modulovo, to znamená že si môžeme vyskladať súpravy podľa vášho v kusu, rozmeru, farby a pod.

Polyuretánový výplet chráni nábytok z umelého ratanu pred teplom, mrazom, dažďom, UV žiarením a poveternostným podmienkam. Hliníková zváraná konštrukcia, ktorá je pevná, nehrdzavnie a je primerane ľahká. Zváraná konštrukcia je síce zložitejšia z pohľadu prepravy, pretože sa nedá demontovať, nedochádza však k povoleniu spojov ani k poškodeniu výpletu v miestach kde sa montované dielce spájajú.

Všetky výrobky záhradného nábytku z umelého ratanu sú určené do záhrad, na terasy a nevyžadujú špeciálnu údržbu a starostlivosť. V prípade znečistenia výpletu je možné vyčistiť nábytok tlakovou vodou. Nábytok môže byť aj celoročne vonku, čalúnenie odporúčame uložiť na suché miesto. Poprípade sa dá nábytok zakryť ochranným krytom na mieru.

Jurajom
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Utorok, 12. Mája 2020, 14:54

Re: UMELÝ RATAN - ZARIADENIE PRE VAŠU ZÁHRADUN

Príspevok od používateľa Jurajom »

Môžem len odporúčať ratanový nábytok. Máme ho celý rok vonku a stále drží a má rovnakú farbu. Len podušky kupujeme nové. Je drahší ako plastový ale ak nájdete dobrú zľavu https://www.kodino.com/sk/ tak sa dá kúpiť za rozumnú cenu

Napísať odpoveď