bielenie zubov

Ženský kútik na rôzne témy ktoré sú väčšinou pre nežnejšiu časť populácie.
Mariannka
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Utorok, 4. Decembra 2018, 11:16

bielenie zubov

Príspevok od používateľa Mariannka »

ktoru bieliacu zubnu pastu doporučujete? Pijem vela kavy a je do na mojich zuboch aj dost vidno. Čo by ste mi doporučili?

Nivejka
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Streda, 16. Januára 2019, 12:55

Re: bielenie zubov

Príspevok od používateľa Nivejka »

teraz som si na doporučenie svojej zubarky kupila tuto zubnu pastu. /ouživam ju tyzden a povedala by som, že tam je rozdiel. A pritom pijem aj dost kavy. Takže určite ju vyskušaj https://www.notino.sk/opalescence/origi ... fluoridom/

Marianko
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Štvrtok, 22. Augusta 2019, 20:39

Re: bielenie zubov

Príspevok od používateľa Marianko »

akoze pasty su dobre podla mna, sensodyne pouzivam roky, ale co som skusal bolo pero, nefunguje .. blud ale potom som mala este pasiky a tie funguju, ale musis kupit tie fajnove, drahsie, lebo tie lacne su naprd.. :D nebudeme si klamat, a plus maju zvycajne akcie a promokody, takze aj to je super vec, odporucam crest, tie uzivam dlho a kamosi vidia zmenu na mne, takze asi to fakt funguje .. a kupujem zvycajne99% odtial - bielime.com

Andrejka25
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Štvrtok, 29. Októbra 2020, 10:41

Re: bielenie zubov

Príspevok od používateľa Andrejka25 »

Ja obecně odporúčam pasty kde je nejaký podiel aktívneho čierneho uhlia. Príde mi, že tie fungujú najlepšie.

Juanko
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Piatok, 15. Januára 2021, 19:37

Re: bielenie zubov

Príspevok od používateľa Juanko »

Ja tiež používam pásiky, lebo mal som aj pasty, konkretne od Curaprox ale výsledok bol veľmi malý v porovnaní, koľko som zaplatil :D

Napísať odpoveď