Zarábanie na internete

Zaujímavosti z internetu. Novinky a informácie nájdené na webe.
petkaa7
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Februára 2017, 11:22

Zarábanie na internete

Príspevok od používateľa petkaa7 »

Hladám ľudí, ktorí by si radi zarobili z pohodlia domova ár stoviek mesačne.
Vašou úlohou bude sledovať reklamy, písať recenzie, skúšať aplikácie, hodnotiť plus vela iných možností ako zvýšiť mesačný zárobok.

Do projektu môžete sa zapojiť zdarma, alebo ako obchodník (roč. Poplatok 50$)
Pre viac info napiste mi na email : petusa0703@gmail.com

arcii
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Sobota, 17. Septembra 2016, 13:28
Bydlisko: Kedysi Drietoma. Dnes som bezdomovec.

Re: Zarábanie na internete

Príspevok od používateľa arcii »

petkaa7 napísal: Nedeľa, 26. Februára 2017, 11:25 Hladám ľudí, ktorí by si radi zarobili z pohodlia domova ár stoviek mesačne.
Vašou úlohou bude sledovať reklamy, písať recenzie, skúšať aplikácie, hodnotiť plus vela iných možností ako zvýšiť mesačný zárobok.

Do projektu môžete sa zapojiť zdarma, alebo ako obchodník (roč. Poplatok 50$)
Pre viac info napiste mi na email : petusa0703@gmail.com
Peťka, príspevky tvojho typu by mali prísne zakázať. Všetky systémy ako popisuješ, to je internetový podvod. Manipulovanie s mienkou, TROLLovanie. Navzájom sa vylučuje to, čo spomínaš... čiže ponúkaš asi len niektoré z toho, aby to bolo zaujímavé. Nie všetko. Podobný inzerát ako píšeš som už videl aj mi odpísal. Možno si to ty. Vykľul sa z toho systém len na sledovanie reklám. Aj tam sľubovali písanie recenzii čo je manipulovanie s mienkou a ako píšem reálne trollovanie. A ak si to ty (na druhej strane bol RADO a nie Peťuška), mám pre teba smutnú správu. Prípad veľmi podobný na tvoj, som hlásil na hoax.sk. Ak ešte zarábaš na neznalosti iných a si v skutočnosti RADO ktorý zbiera v pyramíde pod seba hlúpe a naivné obete tak si pozri v Pante alebo v knižnici toto keď vyjde https://www.martinus.sk/?uItem=774625 Ak zbieraš centy cez lákanie ľudí do pyramošky tak je jasné že kupovať to nebudeš.

PENIAZE CEZ INTERNET, priatelia, zarobíte len a len:
1 obchodom a predajom
2 ozajstným kvalitným obsahom
3 vymyslením niečoho nového a kreatívneho čo tu ešte nebolo
4 kopírovaním youtuberov a iných blbečkov ktorých všetci sledujú aj keď sami by vedeli niečo ponuknut ale nenukaju, nemajú naočkovaný správny exhibicionizmus a odvahu.
5 na reklame
ALE NIE - OPAKUJEM NIE sledovaním reklám.

Inšpirácia:
https://wy.sk/blog/ako-zarobit-na-internete/

Zlý príklad:
Najhoršie je, že aj taký portál ako PCrevue sa neustráži a proapguje NEOBUX, klikanie na reklamy
https://www.pcrevue.sk/a/Ako-si-zarobit ... -aj-talent
bacha

Valej00
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Piatok, 22. Januára 2021, 15:07

Re: Zarábanie na internete

Príspevok od používateľa Valej00 »

Tieto nenáročné práce z domu mi prídu celkom divné, alebo skôr kto na to ešte skočí. Corona nás naučila, že sa dá pracovať aj z domu, ale toto mi smrdí podvodom. Ak chce niekto začať pracovať z domu mal by si podľa mna spraviť nejaky online kurz napr. programovanie, účtovnoctvo alebo marketing a potom nájsť firmu v ktorej sa to dá. Toto mi príde ako podvod na ľudi.

Napísať odpoveď