Sex s iným vo vzťahu

Diskusia na rôzne témy
Emus357
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Utorok, 24. Mája 2022, 19:08

Sex s iným vo vzťahu

Príspevok od používateľa Emus357 »

Ahojte, môj priateľ má veľmi rád sex.. (samozrejme že aj ja) a dozvedela som sa, že by mu nevadilo keby mám sex aj s iným počas toho, ako sme spolu. Povedal ale, že budem stále jeho ( moje srdce bude stále patriť jemu). Samozrejme že aj on by mal sex občas s inou. Je odomňa starší o 9 rokov a tiež mi povedal, že vôbec nemusím žiarliť že jeho tie ,,sliepky,, nezaujímajú že on ich chce len na sex :D že jeho už také veci nebavia že by s niekým riešil nejaký vzťah. Chce aj aby som sa k nemu nasťahovala.

Celkom ma to zaskočilo ale potom som tak premýšľala, že ono by nás to aj tak spolu prestalo baviť (pretože sa to už dostáva do takého stereotypu) a on by si našiel na sex niekoho iného za mojim chrbtom, pretože viem, akí chlapi sú, keď majú takto radi sex. Tak som povedala že dobre ale že nech mi dá ešte čas to spracovať. Napíšte svoj názor a čo si o tom myslíte. Vydrží nám to? Nestratia sa tie city?

EskiMes
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pondelok, 3. Januára 2022, 11:01

Re: Sex s iným vo vzťahu

Príspevok od používateľa EskiMes »

Ťažko povedať. Ale nemyslím že by takto vzťah dlho fungoval. Presne ako píšeš, časom je možné že si nájde nejakú kde mu bude lepšie. No neviem, nepoznám ho a možno sa mýlim.

Emus357
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Utorok, 24. Mája 2022, 19:08

Re: Sex s iným vo vzťahu

Príspevok od používateľa Emus357 »

@EskiMes Ďakujem za odpoveď :) no každopádne to bude ťažké si na to všetko zvyknúť...posilním tým aj moju myseľ a už teraz môžem povedať, že som sa pri ňom naučila nežiarliť :D na všetko treba komunikáciu... a keď aj tie city opadnú tak sa jednoducho rozídeme, no čo už, to je život a som mladá takže nemám čo stratiť si myslím.

magnum
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Júla 2022, 15:07

Re: Sex s iným vo vzťahu

Príspevok od používateľa magnum »

zdravím,
som špecialista na vzťahy. Odpoveď na túto tému ale neriešim niekoľkými vetami. Môžte sa objednať ku mne na sedenie...cca 2 hod..., mám však sídlo v Čadci. Ak to máte ďaleko a nemôžte prísť, v tom prípade doporučujem si objednať u mňa /zasielam poštou/ moju knihu Modlitba trpiacich 1.diel Emócie a vzťahy-tajfún a uragán. Po je prečítaní telefonickú konzultáciu. Kontakt na mňa mail magnumkompozitum závinač gmail bodka com, i mobil 0905325352.

Napísať odpoveď