Pomoc

Diskusia na rôzne témy
Sia
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Streda, 2. Marca 2022, 13:07

Pomoc

Príspevok od používateľa Sia »

Dobrý deň. Môže depresia zasahovať do vzťahu v citovej oblasti? Mám dvojročný bezproblemovy vzťah s priateľom. Milujem ho no teraz keď som dostala depresiu je všetko o hodne ťahšie. Máte s tým skúsenosť? Ďakujem za odpovede

janci
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Streda, 23. Februára 2022, 17:06

Re: Pomoc

Príspevok od používateľa janci »

Ahoj depresia moze zasahovat nie len do vztahu, zepresia moze zasiahnut aj do rodiny, dokonca depresia moze zasiahnut aj zivot. Ziadna depresia nie je sranda. A druhym sa davaju lahko rady, ale tie su vacsinou ako hrach na stenu. Predstav si depresiu na stupnici od 1 do 10. 1 je zla nalada, 5 je taka depresia ze ta skoro nic nebavi a stale stresy, a 10 stupen ako vysledok depresie pokus o uspesnu samovrazdu. Takze depresia nie je ziadna sranda a moze sa dotknut komplet vcetkeho v zivote nie len vztahu. Drzim palce a dufam ze v tvojom pripade je len docasna a nie tak vazna.

Daliboš
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Streda, 15. Septembra 2021, 11:22

Re: Pomoc

Príspevok od používateľa Daliboš »

Určite áno, môže zasahovať do každej oblasti. Keby bolo veľmi zle radšej by som asi vyhľadal pomoc. Môže to vyústiť do väčších problémov takže to netréba brať na ľahkú váhu.

lenkadvorakovalenka
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Marca 2021, 23:05

Re: Pomoc

Príspevok od používateľa lenkadvorakovalenka »

Ahoj, depresia je, žiaľ, choroba. Nemôžeš s tým nič urobiť. Možno by si mala navštíviť lekára, ktorý ti pomôže, pretože je veľmi ťažké zvládnuť to sama. Píšem to na základe skúseností. Ja som mala veľké šťastie, pretože som našla pomoc práve vtedy, keď som ju najviac potrebovala. Ak chceš, podelím sa s tebou oň. Existuje stránka https://www.vestenie24.sk/. Je plná lepších a lepších agentov....Mne veľmi veľa pomohli.

Emuska3
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Sobota, 23. Januára 2021, 19:24

Re: Pomoc

Príspevok od používateľa Emuska3 »

Možno keď tak skus trochu na upokojenie CBG kvapky, napríkad tieto https://www.konopnafarmaliptov.sk/kategoria/cbg-oleje/ . Akože nemusíš mať ani depresie, ale len nejaky pocit úzkosti a smútku a na toto ti to trochu pomôže. Avšak aj tak by som možno zvážila návštevu nejakeho psychológa, aby si sa s ním porozprávala o tom :) Nakoniec to možno ani nič nebude :)

Napísať odpoveď