Skúsenosť s multifokálnymi okuliarmi

Diskusia na rôzne témy
Praker
Dátum registrácie: Streda, 17. Februára 2021, 16:41

Re: Skúsenosť s multifokálnymi okuliarmi

Príspevok od používateľa Praker »

Emo napísal: Utorok, 16. Novembra 2021, 12:10
Praker napísal: Štvrtok, 4. Novembra 2021, 17:06 inak bola tá akcia minulý mesiac, neviem či si si všimol. A mňa to ani nenapadlo napísať:-) sorry. Neriešil som to keď som bol už tento rok.
Áno vedel som o nej a aj som bol na meraní. Všetko bolo v pohode, aj objednanie bolo rýchle. Zatiaľ mám celkom dobré oči, takže som rád.
tak super, hlavne že ti to dobre dopadlo. Ja zase pôjdem o rok keď sa bude dať.

Emo
Dátum registrácie: Piatok, 5. Apríla 2019, 13:01

Príspevok od používateľa Emo »

To áno, som aj prekvapený, že mám tak dobré oči. Inak boli fakt milí a príjemní, takže určite to znova využijem.

Adros
Dátum registrácie: Piatok, 20. Marca 2020, 19:19

Príspevok od používateľa Adros »

Tak ja ani neviem, že sa v GrandOpticale dá merať zrak a to som tam už neraz nakupoval. To je super na to sa určite pozriem. Vždy sa objednávam na meranie u dr a čakávam aj mesiace.

Emo
Dátum registrácie: Piatok, 5. Apríla 2019, 13:01

Príspevok od používateľa Emo »

Adros napísal: Piatok, 1. Apríla 2022, 11:00 Tak ja ani neviem, že sa v GrandOpticale dá merať zrak a to som tam už neraz nakupoval. To je super na to sa určite pozriem. Vždy sa objednávam na meranie u dr a čakávam aj mesiace.
Áno dá sa, dokonca aj teraz v apríli myslím že robia. Ja som bol minulý rok takže asi pojdem až o rok. Myslím že to stačí. Ale inak super, že to robia.

Adros
Dátum registrácie: Piatok, 20. Marca 2020, 19:19

Príspevok od používateľa Adros »

Emo napísal: Streda, 6. Apríla 2022, 17:58
Adros napísal: Piatok, 1. Apríla 2022, 11:00 Tak ja ani neviem, že sa v GrandOpticale dá merať zrak a to som tam už neraz nakupoval. To je super na to sa určite pozriem. Vždy sa objednávam na meranie u dr a čakávam aj mesiace.
Áno dá sa, dokonca aj teraz v apríli myslím že robia. Ja som bol minulý rok takže asi pojdem až o rok. Myslím že to stačí. Ale inak super, že to robia.
Pravdu si mal, majú akciu teraz a som sa stihol aj objednať tak som rád. A teda spokojnosť

EskiMes
Dátum registrácie: Pondelok, 3. Januára 2022, 11:01

Príspevok od používateľa EskiMes »

Tiež si v Grandopticale dávam zmerať zrak. Sice som minulý rok tie akcie prepásol ale myslí že nejak na jeseň sa zase bude dať. A aj multifokálne okuliare teda mám, len tie som kupoval inde. Ale je možné, že tento rok budem meniť rámik tak možno počkám či bude tu nejaká akcia.

Napísať odpoveď