David Hůrka osobní zkušenost

Diskusia na rôzne témy
krakonos
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Utorok, 10. Septembra 2019, 19:31

David Hůrka osobní zkušenost

Príspevok od používateľa krakonos »

Tak jsem si říkal, že si udělám radost a někam se posunu, tak jsem navštívil jedno ze školení Davida Hůrky, který se na internetu prezentuje jako kouč a lektor svádění, budování sebevědomí a mezilidských vztahů. Teď mi jen dochází, jakej jsem byl hlupák a nedohledal jsem si nějaké recenze na tohohle člověka předem, když už nic jiného, mohl jsem ušetřit pár tisíc, za které jsem si mohl užít dovolenou a né je nacpat komediantovi, kterej nemá špetku soudnosti a sebereflexe.
Čekal jsem světem protřelého sebevědomého bouráka, ale to co se před nás v hotelu STEP napochodovalo, mi trochu vyrazilo dech. Asi 150 cm vysoká kreatura, která nemá se zdravím sebevědomím co do činění. Buďto ten člověk až moc okatě přehrává svou ne moc dobře zvládnutou roli úspěšného člověka, nebo má nějaký vážný mentální problém. Akce kterou honosně nazývá Legendární Bootcamp, byla jen fraška, kde mi za jeho obskurní chování bylo až trapně. Celé to probíhá tak, že se sejde skupinka hejlů, které pan Hůrka utáhl na honosný název jeho kurzů a jeho údajné zkušenosti ze světa svádění žen. Na to se tam přižene postižený pan kouč se skupinkou zaplacených hostesek, a začne donekonečna omílat všeobecná moudra, kdy hostesky hrají předem nacvičenou a zejména špatně hranou roli sváděných slečen na které tyto praktiky zcela jednoznačně platí. Nemohl jsem se zbavit pocitu trapnosti za to co, a jak mi tam bylo jako platícímu zákazníkovi komediálně předváděno a zejména za to, že se mi tam snaží věšet bulíky na nos někdo podobně zoufalý.
Nedalo mi to nevyhledat si o tomhle člověku nějaké další informace a vidím, že jsem dal peníze za mé „zdokonalní“ někomu, jehož vrcholnou manažerskou pozicí bylo zvedání telefonů na zákaznické lince, avšak je doslova studnou zkušeností, jak být úspěšný, vydělávat statisíce měsíčně a být všemi respektován. Následně se na internetu dozvím, že pan Hůrka zase až takové terno u žen neměl a tisíce oslovených žen je vlastně několik opilkyň na místní diskotéce.
Nedalo mi to a zašel jsem i na Youtube kanál, kde jsem měl chvílemi pocit, že nekoukám na kanál kouče flirtu, ale na smutný dokument Heleny Třeštíkové o lidech downovým syndromem a poruchou pudu sebereflexe.

Nedalo mi a napsal jsem pár komentářů pod videa s žádostí o vysvětlení, na které věřím mám jako platící zákazník právo, ale pokaždé můj komentář záhadně zmizel, stejně tak jako varování ostatních zájemců před touhle smutnou, finančně náročnou a zejména trapnou zkušeností.
Koukám jako blázen, že teď si na kouče, úspěšného člověka a motivátora hraje opravdu už každý nýmand a zoufalec.

Napísať odpoveď