Skúsenosť s multifokálnymi okuliarmi

Diskusia na rôzne témy
Misisi
Dátum registrácie: Streda, 3. Júna 2020, 08:55

Skúsenosť s multifokálnymi okuliarmi

Príspevok od používateľa Misisi »

Ahojte,  rozmýšľam že by som si dala urobiť multifokálne okuliare. Mám okuliare aj do diaľky a aj na čítanie a stále nejaké musím hľadať lebo ich proste odložím a neviem nájsť. Nemám nikoho kto má s nimi skúsenosť, tak by som chcela vedieť ako sa na ne zvyká. Mám okuliare z Grandopticalu, tak rozmýšľam že by som si ich išla rovno spraviť tam. Rámiky si budem dávať len nejaké lacnejšie, zase nechcem zaplatiť veľa a tie čo mám tak sú v pohode a pritom je to len ich vlastná značka. Budem rada za vaše skúsenosti

Micho
Dátum registrácie: Streda, 22. Mája 2019, 13:46

Re: Skúsenosť s multifokálnymi okuliarmi

Príspevok od používateľa Micho »

Chvílku som si na tie okuliare zvykal. Je to zo začiatku možno ťažšie lebo tam máš tých viac obrazov a to zorné pole je zúžené, ale keď si zvykneš je to super. Len ja som ich zo začiatku nosil chvíľku takže som ich striedal ešte s normálnymi. Tak mi to v Grandopticale aj odporučili ale to ti určite povedia čo a ako. 

Misisi
Dátum registrácie: Streda, 3. Júna 2020, 08:55

Re: Skúsenosť s multifokálnymi okuliarmi

Príspevok od používateľa Misisi »

Tak s tým rátam, že si chvíľku budem zvykať pamätám sa, že mi to chvíľku trvalo aj pri týchto mojich okuliaroch:-) Akurát sa tam chystám tento týždeň ich dať urobiť po práci. A neboleli ťa zo začiatku z nich oči? 

Napísať odpoveď