Názor na vašu školu

Zoznam vysokých škôl na Slovensku + kontakty. Kam na vysokú školu. Akú výšku a podľa čoho si vybrať.
Blogerka
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Februára 2018, 18:08

Názor na vašu školu

Príspevok od používateľa Blogerka »

Ahojte všetci,
rozbieham blog o stredných a vysokých školách. Mojím záujmom je poskytnúť ľuďom väčší rozhľad o Slovenských ale i zahraničných školách. Chcela by som prostredníctvom svojho blogu sprostredkovať študentom skutočné názory ľudí študujúcich na konkrétnych školách, pretože mne samej sa to stalo a verím že aj mnohým z vás, že ste sa nevedeli rozhodnúť medzi viacerými školami a nevedeli ste ani poriadne čo očakávať, prípadne ktorá škola je kvalitnejšia. Svojím blogom by som chcela študentom uľahčiť tento ťažký životný výber, a preto by som vás chcela požiadať, o konkrétne názory na vašu strednú, prípadne vysokú školu.
Za odpovede vopred ďakujem.

Email: truthaboutmyschool@gmail.com
https://truthaboutmyschool.webnode.sk/

Používateľov profilový obrázok
admin
Site Admin
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2012, 08:50
Bydlisko: SEO optimalizácia pre vyhľadávače
Kontaktovať používateľa:

Re: Názor na vašu školu

Príspevok od používateľa admin »

Cau Blogerka, velmi zaujimavy projekt.
Podla mna ak kupis domenu a spravis stranku na urovni tak tento projekt moze mat naozaj globalny dosah. Fakt zaujimava myslienka a blogovanim jednotlivych uzivatelov aj samorozsirovaciu tendenciu s dobrou informacnou hodnotou pre navstevnikov takejto stranky. Teda cim skor prec od webnode a spravit z toho super projekt. Drzim palce ;)
Blogerka napísal:Ahojte všetci,
rozbieham blog o stredných a vysokých školách. Mojím záujmom je poskytnúť ľuďom väčší rozhľad o Slovenských ale i zahraničných školách. Chcela by som prostredníctvom svojho blogu sprostredkovať študentom skutočné názory ľudí študujúcich na konkrétnych školách, pretože mne samej sa to stalo a verím že aj mnohým z vás, že ste sa nevedeli rozhodnúť medzi viacerými školami a nevedeli ste ani poriadne čo očakávať, prípadne ktorá škola je kvalitnejšia. Svojím blogom by som chcela študentom uľahčiť tento ťažký životný výber, a preto by som vás chcela požiadať, o konkrétne názory na vašu strednú, prípadne vysokú školu.
Za odpovede vopred ďakujem.

Email: truthaboutmyschool@gmail.com
https://truthaboutmyschool.webnode.sk/

Valej00
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Piatok, 22. Januára 2021, 15:07

Re: Názor na vašu školu

Príspevok od používateľa Valej00 »

Vyzeral to byť zaujimavý projekt, len škoda, že to už asi padlo :(

sandra_21
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Utorok, 27. Júla 2021, 10:50

Re: Názor na vašu školu

Príspevok od používateľa sandra_21 »

Ahoj, ja študujem v 2. ročníku na Vš v Trnave na Fakulte masmediálnej komunikácie a som spokojná. Naša škola dáva priestor študentom teoriu prepájať s praxou už počas štúdia. Okrem toho nie sú tam zvášť vysoké požiadavky (s medicínou to nemôžeme porovnávať ahahah :D :D ) ale je pravda, že keď som sa hlásila na stáž, nestačili mi vedomosti zo školy - musela som sa dozvdeálvať vela sama. Ale zas na nete je plno kurzov aj zadarmo - napr. https://www.learn2code.sk/kurzy/online/zadarmo - toto tu dávam, že možno niekomu pomôžu tak ako mne.

Napísať odpoveď