kryptomeny

Všetko čo hľadáte alebo ponúkate píšte sem
Karlita
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Februára 2019, 21:42

kryptomeny

Príspevok od používateľa Karlita »

keďže prognózy na kryptomeny dokonca roka sú viac ako pozitívne, hľadám spôsob, akým sa dá taká kryptomena kúpiť. Nevie mi to niekto priblížiť?

judasovoucho
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Streda, 18. Septembra 2019, 06:56

Re: kryptomeny

Príspevok od používateľa judasovoucho »

Ahoj. S kúpou kryptomien to nie je žiadna sranda. Rozhodne si o tom treba načítať knihy alebo nejaké informácie na internete. Ja osobne s kryptomenami pracujem na burze, takže viem aké sú nepredvídateľné, hlavne teraz keď sa blíži kríza. No ak ti môžem poradiť nejakú stránku na čisto len predaj a kúpu Bitcoinov, tak coinmate. Keď klikneš na túto stránku https://www.kodino.com/sk/obchod/coinmate/ tak sa dozvieš aj základné informácie o tom, ako to tam všetko funguje. Veľa šťastia, Dúfam, že som ti pomohla. :D :)

Valej00
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Piatok, 22. Januára 2021, 15:07

Re: kryptomeny

Príspevok od používateľa Valej00 »

Keď chceš začať obchodovať a nič o tom nevieš, tak by som najskôr začal s tým, že sa o tom niečo naučil. Napríklad tento kurz kryptomien je dosť dobrý a veľa vecí tam týpek opisuje :) alebo potom rôzne kanály na YT, aj slovenske/české sú dosť kvalitne... čom sa týka kúpi, tak osobne by som odporučil Binance, je to najväčsia burza a najviac krypto tam je, prišom je minimálne riziko hacknutia z vonku

Napísať odpoveď