Umývanie výkladov

Všetko čo hľadáte alebo ponúkate píšte sem
Alica_R
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pondelok, 16. Júla 2018, 14:04

Umývanie výkladov

Príspevok od používateľa Alica_R »

Zdravím všetkých,
na úvod by som sa rada predstavila - som manažérkou obchodného domu neďaleko centra mesta a medzi moje povinnosti patrí i riešenie problémov spojených s údržbou našej budovy. Jedným z najaktuálnejších problémov, ktoré v poslednej dobe riešime je problém špinavých sklených tabúľ, ktorými sú tvorené vonkajšie steny celého obchodného domu. Väčšinu týchto tabúľ nemožno zvnútra otvárať a súčasne sa nachádzajú v takej výške že ich zvonka nemožno umývať bez podstúpenia rizika. Momentálne sú všetky sklá pokryté fľakmi a šmuhami po zaschnutej dažďovej vode, prachom a vtáčím trusom, čo len ťažko unikne zrakom zákazníkov...

Väčšina sklených tabúľ vyzerá približne takto:
Obrázok

Preto by som chcela poprosiť všetkých, ktorí sa už niekedy stretli s podobným problémom a podarilo sa im ho vyriešiť o pomoc. Ako ste riešili problém špinavých výkladov? Zaškolili ste vlastný personál za pomoci odborníka v danej problematike a nakúpili ste potrebné zariadenia alebo ste vyhľadali pomoc niektorej z firiem špecializujúcich sa na výškové umývanie okien a výkladov? Vopred ďakujem za každú odpoveď!
Prajem pekný zvyšok dňa.

V-podmanicka
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Utorok, 24. Júla 2018, 15:46

Re: Umývanie výkladov

Príspevok od používateľa V-podmanicka »

My pomerne často využívame služby firiem na čistenie nakoľko budova nášho obchodu je príliš vysoká na to aby ju mohol bez rizika umývať náš personál. Prestriedali sme už viacero firiem, keďže sme zväčša narazili na firmu s nekvalitnými službami, premrštenými cenami alebo drzými a neslušnými zamestnancami. Už dlhšie však využívame služby jednej firmy, s ktorou sme spokojní. Ak by ste chceli, tu na nich nájdete kontakt:

Kód: Vybrať všetko

http://www.a-servislipka.sk/umyvanie-vykladov/

Napísať odpoveď